ERALPEN

Hakkımızda

Pencerenin yeni adı ERALPEN.. 1999 yılında Esenpen üretici bayisi olan Uğur yapı firma sahibi Ali UĞUR ve 2003 yılında Esenplastik bölge distribütörü olan Mar-esen firma sahibi Erhan ADALIER ‘in 2011 yılı Mart ayında birleşerek Esenpen Güney Marmara Batı Karadeniz bölge distribütörlüğü alarak ERALPEN Pvc Prf. San.Tic.Ltd.Şti. firması kurulmuştur.

400 m2 kapalı alan 4 personel ile çıktığımız bu yolda kısa bir zamanda 13 il ve ilçede 67 üretici bayiliğe ulaştık , 2015 yılına kadar ESEN markasıyla devam ettiğimiz iş ortaklığımız ESEN markasının Pen pvc profil üretimden çıkmasından kaynaklı son bulmuştur.

Pen sektöründeki firmalarla görüşmelerimiz sonucunda pen sektöründe Türkiye genelinde iyi bir yer edinmiş ADOWIN firmasıyla birliktelik sağlayarak ADOWIN markasıyla yeni bir başlangıç oluşturmuş olduk , 13 il ve ilçede bulunan bayilerimizle birlikte profil satışı yanı sıra hazır doğrama üreticiliği ve ACCADO aksesuar satışına da başladık , 2011 yılında çıktığımız bu yola 2015 yılında ADOWIN bayiliği ile 13000 m2 açık , 3500 m2 kapalı alan ve 30 personel ile birlikte çalışma hızımızı arttırdık.

ERALPEN Pvc Prf. San.Tic.Ltd.Şti. firması ADOWIN markası ile Güney Marmara-Batı Karadeniz Bölgesinde başta Bursa olmak üzere Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Yalova, Düzce, Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Karabük, Bolu il ve ilçeleriyle bayilik ağımızı arttırıyoruz. Eralpen olarak her zaman siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Bayilık