Hakkımızda

PENCERENIN YENI ADI ERALPEN

1998 Yılında Ali UĞUR ve Ahmet UĞUR kardeşlerin birlikte kurdukları UĞUR YAPI firması Bursa ili Orhaneli ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. ESENPEN markasıyla başladıkları üretici bayilik serüvenine 2011 yılı mart ayında Esenpen Güney Marmara Batı Karadeniz Bölge Distribütörlüğü alarak ERALPEN Pvc Prf Alm San Tic Lid. Şti firmasını kurmuşlardır.

400 m2 kapalı alan, 4 personel ile başlamış oldukları iş hayatına 13 il ve ilçelerinde toplamda 67 üretici bayiliğe ulaşarak hizmet ağını genişletmişlerdir. 2015 yılına kadar ESENPEN markasıyla sürdürdükleri iş ortaklığı ESEN GRUBUN Pen ve Pvc Profil üretiminden çıkma kararı almasıyla son bulmuştur.

Bu süreçte pen sektöründeki öncü firmalarla ve kendi bayileriyle yapmış olduğu görüşmeler sonucunda Türkiye genelinde sektörün önde gelen isimlerinden ADO Plastik ve inşaat San, Aş firmasıyla birliktelik sağlayarak ADOWIN markasıyla hizmet vermeye devam etmişlerdir. Mevcut 13 il ve ilçelerinde bulunan bayilerine profil satışının yanı sıra hazır doğrama üreticiliği ve ACCADO aksesuar satışına da bu yeni döneminde başlamıştır. 1998 yılında çıktığı bu yolda kendini sürekli geliştirip yenileyerek devam ettiği sürede 2015 yılında ADOWIN bölge distribütörlüğüne geçişiyle bayi ağının yanı sıra tesislerini 8000 m2 açık alan, 3500 m2 kapalı alan olarak büyütüp geliştirirken 4 personelle başladıkları bu yolda daha fazla kişiye istihdam sağlayarak personel sayılarını da 30'a ulaştırmayı başarmışlardır.

ERALPEN Pvc Prf Alm San. Tic. Ltd. Şti. firması ADOWIN markası ile Güney Marmara-Batı Karadeniz Bölgesinde, Bursa başta olmak üzere Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Yalova, Düzce, Sakarya, Kocaeli Zonguldak, Karabük, Bolu il ve ilçeleriyle bayilik ağını hem profil hem de hazır doğrama olarak arttırmaktadır. Eralpen olarak her zaman siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimiz

ERALPEN GÜVENCESİ

Uluslararası normlara uygunluğu nedeniyle Türkiye’den birçok ülkeye ihraç edilen PVC doğrama sistemidir.


Bayi Sipariş